Olej na plátně, 58x38 cm. Signováno vpravo dole Wilh. Kandler. Rámováno.
Pozn.: Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ. Přiloženo osvědčení pravosti PhDr. Michaela Zachaře.
o autorovi: 1816 – 1896
Českoněmecký malíř, restaurátor fresek. Studoval na pražské Akademii. Malbu fresek studoval v Mnichově u Müllera a Hotzmeiera, studijně pobýval též v Itálii. Svými malbami vyzdobil zámky Ploskovice a Zákupy a natrvalo se usadil v Praze. Vytvořil množství obrazů svatých, malby s historickou tématikou, oltářní obrazy.