signatura nečitelná - Přístav s bárkou a rybáři

OLej na plátně, 68x54 cm, rám, signováno vlevo dole.

signatura nečitelná
865. Přístav s bárkou a rybáři
Dražba ukončena:29.01.2014 20:05:20
Vyvolávací cena:6 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč

6 500 Kč 29.01.2014 20:05:20 35
6 000 Kč 29.01.2014 20:00:24 283