Walter Püttner - Zřícenina hradu

Akvarel, 49x37 cm. Signováno vpravo dole W. Püttner 91. Papír nalepený na kartonu.

Pozn.: Poškozeno.

Walter Püttner
58056. Zřícenina hradu
Dražba ukončena:14.04.2021 20:03:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč