Wagner - Moře

Olej na kartonu, 45x72 cm. Signováno vpravo dole Wagner. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 83 cm

116358. Moře
Dražba ukončena:26.05.2024 20:20:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč