Wagner - Krajina s poutníkem

Olej na plátně, 73x100 cm, signováno vlevo dole Wagner, nerámováno.

Pozn.: Plátno protrženo. Malba poškozena.

15554. Krajina s poutníkem
Dražba ukončena:24.01.2018 21:55:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:20 000 Kč