W. Kerschensteiner

38280. Krajina- močály

popis: Tisk na kartonu, 39x57 cm. Signováno vpravo dole W. Kerchensteiner 1921. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.11.2019 22:13:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 20.11.2019 9:49:48 6222