Václav Hollar - Lovec v krajině

Mědirytina, 15x22 cm. Ryl Václav Hollar podle Jacquesa van Artois. 17. století. Signováno dole uprostřed W.Hollar. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

41523. Lovec v krajině
Dražba ukončena:11.03.2020 20:23:36
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč