W. Hollar - Kočka a myš

Mědirytina, 22,5x17 cm, signováno vpravo dole v desce W. Hollar, rám, zaskleno.

Pozn.: V obrazové části mírně poskvrněno. Rám mírně poškozen.

6989. Kočka a myš
Dražba ukončena:25.01.2017 20:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč