vzadu přípis M. Bühler

40060. Katedrála

popis: Kombinovaná technika. 49x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.01.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 18.01.2020 2:53:54 5958