vzadu přípis M. Bühler - Katedrála

Kombinovaná technika. 49x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

vzadu přípis M. Bühler
40060. Katedrála
Dražba ukončena:30.01.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 18.01.2020 2:53:54 5958