vzadu přípis Jaroslav Novák - Jindřichův Hradec

Akvarel, výška: 150 cm, nesignováno.

Pozn.: Vzadu přípis Jaroslav Novák - návrh na gobelín z roku 1930. Karton ztočený a poškozený.

vzadu přípis Jaroslav Novák
11749. Jindřichův Hradec
Dražba ukončena:28.06.2017 20:25:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč