Neznámý autor - Výprava na velbloudu

Kombinovaná technika, 72x54 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 84 cm

Neznámý autor
89334. Výprava na velbloudu
Dražba ukončena:29.01.2023 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč
Chcete prodat podobný obraz?

600 Kč 29.01.2023 17:49:31 754
500 Kč 28.01.2023 20:03:10 11375