Neznámý autor - Výprava na velbloudu

Kombinovaná technika, 72x54 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Neznámý autor
89334. Výprava na velbloudu
Zbývá:2 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
Chcete prodat podobný obraz?