Vydra - Podzim u řeky

Olej na plátně, 80x105 cm. Signováno vlevo dole Vydra. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

62073. Podzim u řeky
Dražba ukončena:25.07.2021 20:52:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (25.07.2021 20:47:27) 348
500 Kč 25.07.2021 20:29:50 136