Vydra - Na potoce

Olej na plátně, 51x71 cm, signováno vpravo dole Vydra 67, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

7064. Na potoce
Dražba ukončena:25.01.2017 22:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.01.2017 21:43:38 927