vydal Wilhelm Hendl - Znak českého království

Litografie, 53x40 cm. Vydal Wilhelm Hendl, Vídeň. Volný list.

Pozn.: Počátek 20. století. Mírně poškozeno.

vydal Wilhelm Hendl
301240. Znak českého království
Dražba ukončena:05.10.2019 20:14:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (05.10.2019 9:20:12) 2655
600 Kč 27.09.2019 20:51:09 474