východoevropský malíř konec 19. století - Pronásledováni vlčí smečkou

Olej na plátně, 60x80 cm, Signováno vlevo dole podpis nečitelně a datace 1885. Rámováno.

Nejdelší strana: 104 cm

východoevropský malíř konec 19. století
123532. Pronásledováni vlčí smečkou
Zbývá:6 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.09.2024 22:11:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč