V.V. Novák - Léto na přehradě

Nejdelší strana: 140 cm

Olej na desce, 55x121 cm. Signováno vpravo dole V. V. Novák 61. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

105134. Léto na přehradě
Dražba ukončena:05.11.2023 20:54:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč