V.V. Novák - Jihočeský rybník

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 25x58 cm. Signováno vpravo dole V. V. Novák 49. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 77 cm

 

o autorovi: 1901 - 1969
Narodil se v Semilech. Studoval na pražské AVU figurální malbu u prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby, dále v Paříži, kde se seznámil s moderními francouzskými malíři jako např. Matissem, Derainem atd. Pobýval také v Itálii, Francii, Belgii a Dalmácii. Ve své tvorbě se věnoval většinou krajinomalbě a zátiším.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

124420. Jihočeský rybník
Zbývá:7 dnů, 20 hodin
Konec dražby:06.10.2024 20:17:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
600 Kč 28.09.2024 18:52:23 5538
500 Kč 27.09.2024 21:28:02 15031