V.V. Novák, Josef Kaplický, Josef Brož, Lev Šimák, Martina Salcman, Václav Sivko - Konvolut 6 grafických listů

Litografie, rozměry listu 40x55 cm. Signovány. Volné listy.

Pozn.: Některé listy mimo obrazovou plochu poškozeny.

V.V. Novák, Josef Kaplický, Josef Brož, Lev Šimák, Martina Salcman, Václav Sivko
89214. Konvolut 6 grafických listů
Zbývá:2 dnů, 21 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:12:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:800 Kč