Olej na plátně fixovaném na kartonu, 29x36 cm. Signováno vpravo dole V. Trampota. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1921 -1979
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.