Vratislav Trampota - Pohled na staré město

Olej na sololitu, 34x100 cm, signováno vlevo dole V. Trampota, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 -1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

10807. Pohled na staré město
Dražba ukončena:01.06.2017 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč