Olej na sololitu, 34x100 cm, signováno vlevo dole V. Trampota, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1921 -1979
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.