Olej na plátně, 67x47 cm. Signováno vlevo dole V. Trampota. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 78 cm
o autorovi: 1921 -1979
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.