Vratislav Trampota - Jaro v podhůří

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole V. Trampota. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 -1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

306661. Jaro v podhůří
Dražba ukončena:20.11.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč