Vratislav Nechleba - Portrét muže I

Olej na plátně, 46x45 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1885 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč.

121686. Portrét muže I
Dražba ukončena:25.08.2024 20:07:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč