Vratislav Nechleba - Portrét

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 27x24 cm. Signováno vlevo dole Nechleba 1926, Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a prosouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu razítko.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1885 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč.

posouzeno znalcem
154063. Portrét
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:22:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč