Vratislav Nechleba - Dívčí portrét

Olej na dřevě, 21x17 cm. Signováno vpravo dole V. Nechleba. Rám.

o autorovi: 1885 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč.

31279. Dívčí portrét
Dražba ukončena:25.04.2019 21:01:39
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 700 Kč