Vratislav Nechleba - Děti s koťátkem

Olej na plátně, 15x12 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Zeuzadu přípis určující autorství. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč.

29003. Děti s koťátkem
Dražba ukončena:27.02.2019 22:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč