Vratislav Nechleba - Dáma s kloboučkem

Olej na plátně, 32x25 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Vzadu přípis V. Nechleba. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč.

17394. Dáma s kloboučkem
Dražba ukončena:29.03.2018 18:09:12
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 200 Kč