Vratislav Nechleba - Autoportrét

Kresba, 36x27 cm. Signováno vpravo dole Nechleba. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč.

26417. Autoportrét
Dražba ukončena:16.01.2019 20:21:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč