Vratislav Hlava - Vincenc Gabriel

Nejdelší strana: 79 cm

Olej na plátně, 79x65 cm. Signováno vlevo nahoře Vr. Hlava 1933. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Portrét jednoho z nejvýznamnějších činovníků rybářské jednoty, patřící mezi významné propagátory umělého odchovu ryb.

o autorovi: 1874-1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

104457. Vincenc Gabriel
Dražba ukončena:08.10.2023 21:45:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč