Nejdelší strana: 79 cm
Olej na plátně, 79x65 cm. Signováno vlevo nahoře Vr. Hlava 1933. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
Pozn.: Portrét jednoho z nejvýznamnějších činovníků rybářské jednoty, patřící mezi významné propagátory umělého odchovu ryb.
o autorovi: 1874-1955
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.