Vratislav Hlava - Ve vesnici

Kombinovaná technika na kartonu, 72x99 cm, signováno vpravo dole Hlava 1937, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874-1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

7143. Ve vesnici
Dražba ukončena:26.01.2017 18:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč