Pastel, 73x93 cm. Signováno vlevo dole Vr. Hlava 1927. Rám, sklo.
Stav: Rám poškozen.
Pozn.: Dílo je vedeno jako kulturní památka, není možné jej vyvést do zahraničí.
o autorovi: 1874-1955
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.