Olej na plátně, 93x119 cm. Signováno vpravo dole V. Hlava. Rám.
Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: 1874-1955
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.