Vratislav Hlava - Letní den

Olej na plátně, 93x119 cm. Signováno vpravo dole V. Hlava. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1874-1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

23691. Letní den
Dražba ukončena:31.10.2018 21:44:43
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč