Vratislav Hlava - Krajina v soumraku

Olej na sololitu, 69x98 cm. Signováno vpravo dole Vr. Hlava 1939. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 116 cm

o autorovi: 1874-1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

75804. Krajina v soumraku
Dražba ukončena:27.04.2022 21:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč