Olej na kartonu, 71x100 cm. Signováno vlevo dole Vr. Hlava 1936. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1874-1955
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.