Vratislav Hlava - Jihočeská krajina

Olej na kartonu, 72x99 cm. Signováno vlevo dole Vr. Hlava 1936. Rámováno.

o autorovi: 1874-1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

59913. Jihočeská krajina
Dražba ukončena:26.05.2021 22:04:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč