Vratislav Hlava - Chryzantémy ve váze

Olej na plátně, 80x70 cm. Signováno vpravo dole V. Hlava 937. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 98 cm

o autorovi: 1874-1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

114814. Chryzantémy ve váze
Dražba ukončena:21.04.2024 21:16:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč