Vrána

38862. Praha III.

popis: Kombinovaná technika, 49x49 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Vzadu autorský štítek

dražba ukončena: 12.12.2019 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč