Volkstedt - Galantní pár

Porcelán, výška 15 cm. Značeno Volkstedt.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Volkstedt – nejstarší porcelánová manufaktura v Duryňsku, zal. 1762

vydraženo top
Volkstedt
110019. Galantní pár
Dražba ukončena:21.01.2024 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč