František Volf - Muž s dýmkou

Olej na kartonu, 641x38 m. Signováno vpravo nahoře F. Volf. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1898 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč

76383. Muž s dýmkou
Dražba ukončena:24.04.2022 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč limit (24.04.2022 20:04:49) 6234
1 000 Kč 23.04.2022 23:57:10 9337