Vojtěch Sedláček

41535. Soubor 8 grafických listů

popis: Litografie, od 12x16 do 10x14 cm. Nesignovány. Pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

dražba ukončena: 11.03.2020 20:23:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 29.02.2020 14:46:34 2559