Vojtěch Sedláček

39202. Selky na poli

popis: Kombinovaná technika. 27x39 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

dražba ukončena: 15.01.2020 19:54:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 25.12.2019 9:27:05 2559