Vojtěch Sedláček - S koňmi na poli

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 38x55 cm. Signováno vpravo dole Vojt. Sedláček 66. Paspartováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1892 Libčany u Hradce Králové - 1973 Praha
Malíř, grafik, ilustrátor. Studoval u profesorů Loukoty, Preislera a Švabinského na AVU v Praze. Působil jako středoškolský profesor kreslení, od roku 1926 se věnoval výhradně malířské tvorbě. Vycházel ze sociálního umění 20.let, zachycoval osobitým rukopisem, založeným na výstižné kreslířské zkratce život venkovských lidí a jejich sepětí s přírodou. Ve druhé polovině 20.století přešel od olejomalby k akvarelu, používal rovněž kvaš a temperu. Byl členem Umělecké besedy a SČUG Hollar. Roku 1980 byl v jeho domě v Javornici u Rychnova nad Kněžnou otevřen stálý Památník Vojtěcha Sedláčka.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

vydraženo
21132. S koňmi na poli
Dražba ukončena:27.06.2018 19:01:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:23 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
23 000 Kč 27.06.2018 17:19:26 2360
22 000 Kč 27.06.2018 16:28:21 2559
21 000 Kč limit (27.06.2018 16:26:03) 2360
20 000 Kč 27.06.2018 16:26:04 2559
19 000 Kč limit (27.06.2018 16:25:47) 2360
18 000 Kč 27.06.2018 16:25:48 2559
17 000 Kč limit (27.06.2018 15:59:21) 2360
16 000 Kč limit (27.06.2018 15:54:17) 2559
16 000 Kč 27.06.2018 15:54:18 2360
15 000 Kč limit (27.06.2018 15:54:10) 2559
14 000 Kč 27.06.2018 15:54:11 2360
13 000 Kč limit (27.06.2018 15:54:05) 2559
12 000 Kč 27.06.2018 15:54:06 2360
11 000 Kč limit (27.06.2018 15:53:59) 2559
10 000 Kč 27.06.2018 15:54:00 2360
9 500 Kč limit (27.06.2018 14:23:03) 2559
9 000 Kč 27.06.2018 14:23:04 2216
8 500 Kč limit (27.06.2018 14:22:45) 2559
8 000 Kč 27.06.2018 14:22:46 2216
7 500 Kč limit (27.06.2018 13:26:14) 2559
7 000 Kč 26.06.2018 18:07:32 2216
6 500 Kč limit (26.06.2018 18:07:00) 104
6 000 Kč 26.06.2018 18:07:01 2216
5 500 Kč limit (26.06.2018 18:06:51) 104
5 000 Kč limit (26.06.2018 18:06:50) 2216
4 700 Kč limit (26.06.2018 18:06:34) 104
4 600 Kč limit (26.06.2018 18:06:33) 2216
4 200 Kč limit (26.06.2018 18:06:15) 104
4 100 Kč limit (26.06.2018 18:06:14) 2216
3 700 Kč limit (26.06.2018 16:22:20) 104
3 600 Kč 26.06.2018 10:23:54 1252
3 500 Kč 25.06.2018 19:45:05 2216
3 400 Kč 25.06.2018 8:36:04 4082
3 300 Kč 24.06.2018 15:48:23 2559
3 200 Kč 21.06.2018 18:49:08 2216
3 100 Kč 21.06.2018 18:05:09 1252
3 000 Kč 17.06.2018 19:35:30 2216
2 900 Kč 17.06.2018 16:37:26 890
2 800 Kč 14.06.2018 19:26:59 2216
2 700 Kč 14.06.2018 8:15:03 2559
2 600 Kč 14.06.2018 7:56:01 1526
2 500 Kč 14.06.2018 5:41:57 2216
2 400 Kč 13.06.2018 20:26:25 1479
2 300 Kč 13.06.2018 13:06:08 1252
2 200 Kč 13.06.2018 8:09:42 1526
2 100 Kč 13.06.2018 5:41:02 2216
2 000 Kč 12.06.2018 19:11:45 1526
1 900 Kč 12.06.2018 8:14:08 529
1 800 Kč 08.06.2018 9:38:05 1252
1 700 Kč 08.06.2018 8:47:33 529
1 600 Kč 06.06.2018 22:17:35 2559
1 500 Kč 06.06.2018 20:55:28 529
1 400 Kč 03.06.2018 21:50:22 2880
1 300 Kč 02.06.2018 20:44:11 2117
1 200 Kč 02.06.2018 17:01:36 1252
1 100 Kč 02.06.2018 5:04:46 488
1 000 Kč 01.06.2018 16:47:38 2360
900 Kč 01.06.2018 7:43:17 1319
800 Kč 01.06.2018 5:50:18 2216
700 Kč 31.05.2018 23:09:18 849