Vojtěch Sedláček

47081. S koněm (oboustranná kresba)

popis: 2x akvarel na jednom listu papíru, 21x36 cm. Signováno vpravo dole Voj. Sedláček 45. Pasparta.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

dražba ukončena: 15.07.2020 22:39:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč