Vojtěch Sedláček - S koněm na poli

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika. 32x48 cm. Signováno vpravo dole Vojt. Sedláček 49. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1892 Libčany u Hradce Králové - 1973 Praha
Malíř, grafik, ilustrátor. Studoval u profesorů Loukoty, Preislera a Švabinského na AVU v Praze. Působil jako středoškolský profesor kreslení, od roku 1926 se věnoval výhradně malířské tvorbě. Vycházel ze sociálního umění 20.let, zachycoval osobitým rukopisem, založeným na výstižné kreslířské zkratce život venkovských lidí a jejich sepětí s přírodou. Ve druhé polovině 20.století přešel od olejomalby k akvarelu, používal rovněž kvaš a temperu. Byl členem Umělecké besedy a SČUG Hollar. Roku 1980 byl v jeho domě v Javornici u Rychnova nad Kněžnou otevřen stálý Památník Vojtěcha Sedláčka.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

vydraženo
303408. S koněm na poli
Dražba ukončena:31.01.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
23 000 Kč 31.01.2020 16:17:44 5408
22 000 Kč limit (31.01.2020 16:17:36) 2559
22 000 Kč 31.01.2020 16:17:37 5408
21 000 Kč limit (30.01.2020 6:07:35) 2559
20 000 Kč limit (30.01.2020 6:07:34) 2216
18 000 Kč limit (30.01.2020 6:07:17) 2559
17 000 Kč 30.01.2020 6:07:18 2216
16 000 Kč limit (30.01.2020 6:07:05) 2559
15 000 Kč limit (30.01.2020 6:07:04) 2216
13 000 Kč limit (30.01.2020 6:06:50) 2559
12 000 Kč 30.01.2020 6:06:51 2216
11 000 Kč limit (30.01.2020 6:06:41) 2559
10 000 Kč limit (30.01.2020 6:06:40) 2216
8 000 Kč limit (29.01.2020 20:00:28) 2559
7 500 Kč 29.01.2020 20:00:29 2360
7 000 Kč limit (29.01.2020 19:56:18) 2559
6 500 Kč 29.01.2020 19:56:19 2360
6 000 Kč limit (28.01.2020 15:40:22) 2559
5 500 Kč 26.01.2020 16:31:29 890
5 000 Kč limit (26.01.2020 16:31:05) 842
5 000 Kč 26.01.2020 16:31:06 890
4 900 Kč limit (26.01.2020 16:30:59) 842
4 800 Kč 26.01.2020 16:31:00 890
4 700 Kč limit (26.01.2020 16:30:52) 842
4 600 Kč 26.01.2020 16:30:53 890
4 500 Kč limit (26.01.2020 16:30:47) 842
4 400 Kč 26.01.2020 16:30:48 890
4 300 Kč limit (26.01.2020 11:29:16) 842
4 200 Kč 26.01.2020 11:29:17 2559
4 100 Kč limit (25.01.2020 11:34:52) 842
4 000 Kč 25.01.2020 11:34:53 526
3 900 Kč limit (25.01.2020 11:34:25) 842
3 800 Kč 25.01.2020 11:34:26 526
3 700 Kč limit (25.01.2020 11:34:11) 842
3 600 Kč 25.01.2020 11:34:12 526
3 500 Kč limit (25.01.2020 11:33:19) 842
3 400 Kč 25.01.2020 11:33:20 526
3 300 Kč limit (24.01.2020 19:50:23) 842
3 200 Kč 24.01.2020 19:50:24 488
3 100 Kč limit (24.01.2020 19:50:13) 842
3 000 Kč 24.01.2020 19:50:14 488
2 900 Kč limit (24.01.2020 19:50:07) 842
2 800 Kč 24.01.2020 19:50:08 488
2 700 Kč limit (24.01.2020 19:49:57) 842
2 600 Kč 24.01.2020 19:49:58 488
2 500 Kč limit (24.01.2020 19:49:51) 842
2 400 Kč 24.01.2020 19:49:52 488
2 300 Kč limit (24.01.2020 19:49:43) 842
2 200 Kč limit (24.01.2020 19:49:42) 488
1 700 Kč limit (24.01.2020 19:49:26) 842
1 600 Kč limit (24.01.2020 19:49:25) 488
1 400 Kč limit (24.01.2020 19:49:09) 842
1 300 Kč 24.01.2020 19:49:10 488
1 200 Kč limit (24.01.2020 18:53:51) 842
1 100 Kč 24.01.2020 8:34:13 2216
1 000 Kč 24.01.2020 7:48:38 55