Vojtěch Sedláček

48048. Práce na poli

popis: Kombinovaná technika, 43x61 cm. Signováno vpravo dole tužkou Voj. Sedláček 68. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

dražba ukončena: 17.09.2020 19:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč