Vojtěch Sedláček - Polní práce

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 40x58 cm. Signováno vpravo dole Vojt. Sedláček 67. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba místy mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1892 Libčany u Hradce Králové - 1973 Praha
Malíř, grafik, ilustrátor. Studoval u profesorů Loukoty, Preislera a Švabinského na AVU v Praze. Působil jako středoškolský profesor kreslení, od roku 1926 se věnoval výhradně malířské tvorbě. Vycházel ze sociálního umění 20.let, zachycoval osobitým rukopisem, založeným na výstižné kreslířské zkratce život venkovských lidí a jejich sepětí s přírodou. Ve druhé polovině 20.století přešel od olejomalby k akvarelu, používal rovněž kvaš a temperu. Byl členem Umělecké besedy a SČUG Hollar. Roku 1980 byl v jeho domě v Javornici u Rychnova nad Kněžnou otevřen stálý Památník Vojtěcha Sedláčka.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

vydraženo
22630. Polní práce
Dražba ukončena:27.09.2018 18:56:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:23 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
23 000 Kč limit (27.09.2018 11:31:01) 2559
22 000 Kč 27.09.2018 10:59:15 2360
21 000 Kč limit (27.09.2018 10:59:10) 2559
20 000 Kč 27.09.2018 10:59:11 2360
19 000 Kč limit (27.09.2018 10:59:03) 2559
18 000 Kč 27.09.2018 10:59:04 2360
17 000 Kč limit (27.09.2018 10:10:47) 2559
16 000 Kč 27.09.2018 10:10:48 62
15 000 Kč limit (27.09.2018 10:10:16) 2559
14 000 Kč 27.09.2018 10:10:17 62
13 000 Kč limit (27.09.2018 10:09:48) 2559
12 000 Kč 27.09.2018 10:09:49 62
11 000 Kč limit (27.09.2018 10:09:16) 2559
10 000 Kč limit (27.09.2018 10:09:15) 62
7 000 Kč limit (26.09.2018 19:59:34) 2559
6 500 Kč 26.09.2018 11:43:33 2360
6 000 Kč limit (25.09.2018 21:10:06) 488
5 500 Kč 25.09.2018 21:10:07 4223
5 000 Kč limit (25.09.2018 21:09:50) 488
4 900 Kč 25.09.2018 21:09:51 4223
4 800 Kč limit (25.09.2018 21:09:42) 488
4 700 Kč 25.09.2018 21:09:43 4223
4 600 Kč limit (25.09.2018 21:09:34) 488
4 500 Kč 25.09.2018 21:09:35 4223
4 400 Kč limit (25.09.2018 21:09:28) 488
4 300 Kč 25.09.2018 21:09:29 4223
4 200 Kč limit (25.09.2018 21:09:11) 488
4 100 Kč 25.09.2018 21:09:12 4223
4 000 Kč limit (25.09.2018 21:09:05) 488
3 900 Kč 25.09.2018 21:09:06 4223
3 800 Kč limit (25.09.2018 21:08:59) 488
3 700 Kč 25.09.2018 21:09:00 4223
3 600 Kč limit (23.09.2018 7:29:08) 488
3 500 Kč 23.09.2018 7:29:09 2559
3 400 Kč limit (09.09.2018 21:08:09) 488
3 300 Kč 09.09.2018 21:08:10 2121
3 200 Kč limit (07.09.2018 12:15:04) 488
3 100 Kč 07.09.2018 12:15:05 842
3 000 Kč limit (07.09.2018 12:15:00) 488
2 900 Kč 07.09.2018 12:15:01 842
2 800 Kč limit (07.09.2018 12:14:57) 488
2 700 Kč 07.09.2018 12:14:58 842
2 600 Kč limit (07.09.2018 12:14:39) 488
2 500 Kč 07.09.2018 12:14:40 842
2 400 Kč limit (06.09.2018 15:06:48) 488
2 300 Kč 06.09.2018 15:06:49 3776
2 200 Kč limit (05.09.2018 22:11:42) 488
2 100 Kč limit (05.09.2018 22:11:41) 2216
1 400 Kč limit (18.08.2018 19:45:35) 2216
1 300 Kč 18.08.2018 19:45:36 604
1 200 Kč limit (18.08.2018 19:25:11) 2216
1 100 Kč 18.08.2018 19:25:12 488
1 000 Kč limit (12.08.2018 15:51:03) 2216
900 Kč 12.08.2018 15:51:04 849
800 Kč 06.08.2018 17:14:31 2216