Vojtěch Sedláček

46956. Polní cesta

popis: Litografie, 24x28 cm. Signováno vpravo dole Voj. Sedláček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

dražba ukončena: 15.07.2020 20:34:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč