Vojtěch Sedláček

14030. Na poli

popis: Litografie, 23x19 cm, signováno vpravo dole V. Sedláček, nalepeno na papíře.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

dražba ukončena: 15.11.2017 19:35:00

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (15.11.2017 14:36:49) 2559
400 Kč 14.11.2017 17:37:34 1050