Vojtěch Sedláček - Muž s koňmi

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kresba, 27x37 cm, signováno vpravo dole Vojt. Sedláček 1943, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír mírně zvlněn. Pasparta dole znečištěna. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1892 Libčany u Hradce Králové - 1973 Praha
Malíř, grafik, ilustrátor. Studoval u profesorů Loukoty, Preislera a Švabinského na AVU v Praze. Působil jako středoškolský profesor kreslení, od roku 1926 se věnoval výhradně malířské tvorbě. Vycházel ze sociálního umění 20.let, zachycoval osobitým rukopisem, založeným na výstižné kreslířské zkratce život venkovských lidí a jejich sepětí s přírodou. Ve druhé polovině 20.století přešel od olejomalby k akvarelu, používal rovněž kvaš a temperu. Byl členem Umělecké besedy a SČUG Hollar. Roku 1980 byl v jeho domě v Javornici u Rychnova nad Kněžnou otevřen stálý Památník Vojtěcha Sedláčka.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

vydraženo
8244. Muž s koňmi
Dražba ukončena:23.02.2017 19:17:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
11 000 Kč 23.02.2017 19:12:38 2360
10 000 Kč 23.02.2017 19:12:20 2279
9 500 Kč 23.02.2017 19:10:06 2360
9 000 Kč 23.02.2017 19:09:47 2279
8 500 Kč 23.02.2017 19:07:47 2360
8 000 Kč limit (23.02.2017 19:07:37) 2279
8 000 Kč limit (23.02.2017 19:07:46) 2279
7 500 Kč 23.02.2017 19:06:21 2360
7 000 Kč limit (23.02.2017 19:06:11) 2279
7 000 Kč limit (23.02.2017 19:06:20) 2279
6 500 Kč 23.02.2017 19:05:25 2360
6 000 Kč limit (23.02.2017 19:04:59) 2279
6 000 Kč limit (23.02.2017 19:05:24) 2279
5 500 Kč 23.02.2017 19:04:07 2360
5 000 Kč limit (23.02.2017 19:04:00) 2279
5 000 Kč 23.02.2017 19:04:01 2360
4 900 Kč limit (23.02.2017 19:03:55) 2279
4 800 Kč 23.02.2017 19:03:56 2360
4 700 Kč limit (23.02.2017 19:03:45) 2279
4 600 Kč 23.02.2017 19:02:54 2360
4 500 Kč limit (23.02.2017 19:02:47) 2279
4 500 Kč 23.02.2017 19:02:48 2360
4 400 Kč limit (23.02.2017 19:02:40) 2279
4 300 Kč 23.02.2017 19:02:41 2360
4 200 Kč limit (23.02.2017 19:02:25) 2279
4 100 Kč 23.02.2017 19:01:10 2360
4 000 Kč limit (23.02.2017 19:00:59) 2279
3 900 Kč 23.02.2017 19:01:00 2360
3 800 Kč limit (23.02.2017 19:00:36) 2279
3 700 Kč 23.02.2017 18:57:11 2360
3 600 Kč limit (23.02.2017 18:57:02) 2279
3 600 Kč 23.02.2017 18:57:03 2360
3 500 Kč limit (23.02.2017 18:56:56) 2279
3 400 Kč 23.02.2017 18:55:23 2360
3 300 Kč 23.02.2017 18:51:57 2279
3 200 Kč 23.02.2017 18:42:03 2360
3 100 Kč limit (23.02.2017 18:41:53) 2279
3 000 Kč 23.02.2017 18:41:54 2360
2 900 Kč limit (23.02.2017 18:41:37) 2279
2 800 Kč 23.02.2017 18:41:38 2360
2 700 Kč limit (23.02.2017 18:38:57) 2279
2 600 Kč 23.02.2017 17:13:42 2360
2 500 Kč limit (22.02.2017 19:31:21) 765
2 500 Kč limit (23.02.2017 17:13:41) 765
2 400 Kč limit (22.02.2017 19:31:20) 194
1 300 Kč limit (22.02.2017 3:08:26) 765
1 200 Kč 21.02.2017 23:14:54 1016
1 100 Kč 19.02.2017 17:11:22 2360
1 000 Kč 08.02.2017 13:33:09 2216
900 Kč 07.02.2017 13:41:39 488
800 Kč 27.01.2017 10:42:15 2216