Vojtěch Sedláček

19142. Koupající se dívka

popis: Litografie, 14x19 cm. Signováno vlevo dole Vojt. Sedláček. Volný list.

o autorovi: 1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

dražba ukončena: 16.05.2018 21:39:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 800 Kč